Money 24 – прийом і обмін старих купюр в Хмельницькому

22 October 2020

Кожен з нас хоча б раз стикався з ситуацією, коли в руки потрапляє зношена банкнота. Через ушкодження багато магазинів і установ не хочуть приймати її в якості платіжного засобу. Вихід з цієї ситуації дуже простий – обмін старих купюр в Хмельницькому в компанії Money 24. Тому не засмучуйтесь, що ви не можете скористатися грошима. Приходьте до нас у відділення і забирайте новий екземпляр.

Які купюри вважаються зношеними

Якщо ви помітили деякі дивні речі в зовнішньому вигляді банкноти, можна провести самостійний аналіз. Існує перелік ознак, які вказують на необхідність обміну старої купюри. До них відносяться:

заміна зношених купюр Хмельницький

 • маленькі і великі плями і дірочки;
 • зміна кольору банкноти;
 • забруднення, через які яскравість і видимість зображень знижується;
 • написи, малюнки та штампи, яких бути не повинно;
 • відірвані куточки, надриви і розриви;
 • місця, склеєні за допомогою скотча;
 • значні потертості, які перекривають знаки серійного номера;
 • сліди від хімічних речовин або інших рідин, походження яких невідоме.

Куди звертатися для обміну старих купюр в Хмельницькому

заміна вітхих банкнот Хмельницький

Кілька років тому процедура обміну зношених купюр в Хмельницькому була дуже складною. Цим займався тільки Національний банк України, а експертиза могла займати до півроку. Сьогодні все набагато простіше: ви можете звернутися в будь-яке відділення компанії Money 24. Ми обслуговуємо і фізичних, і юридичних осіб.
Наші співробітники проведуть поверхневий огляд купюри, яку ви хочете замінити. Якщо більш ніж 55% площі збережено і видно серійні номери, а пошкодження незначні, то ми відразу ж видаємо натомість новий екземпляр. Це займає близько 5-10 хвилин.
На жаль, бувають банкноти з сильними ознаками зносу. Прикладів чимало: не видно серійних номерів, колір кардинально відрізняється від того, який повинен бути, не видно номіналу, папір обгоріл і так далі. У таких ситуаціях ми відправляємо купюру на експертизу до професіоналів і очікуємо їх вердикт. Тільки після цього ми можемо поміняти вашу купюру на нову.

Переваги обміну зношених купюр в Money 24 Хмельницький

Міняти зношені банкноти в компанії Money 24 дуже зручно, тому що:

 1. Ми беремо мінімальну комісію;
 2. Обслуговуємо швидко і якісно;
 3. Працюємо з гривнею і іноземними валютами.

Крім цього, у нас ви зможете вигідно обміняти іноземну валюту і криптовалюту, замовити грошовий переказ і скористатися іншими фінансовими послугами.