Курс валют в банках Хмельницького: що потрібно знати для вигідного обміну

4 November 2020

Послугами банків і обмінних пунктів в Хмельницькому жителі користуються щодня. Кожен переслідує власні цілі, адже міняти гроші можна для інвестицій і бізнесу, переїздів і подорожей, трейдингу і зберігання заощаджень. Причин існує маса, але суть залишається незмінною: всі хочуть заощадити на курсовій різниці. Тому компанія Money 24 ділиться з вами корисною інформацією про те, які чинники впливають на курс валют в банках Хмельницького. Розбираючись в них, можна спрогнозувати найбільш вдалий момент для обміну.

Основи формування валютних курсів в банках Хмельницького

курс валют Хмельницький банки

Спочатку варто розуміти, що головний орган, який відповідає за валютний курс в Україні – це Національний банк. Він веде монетарну політику, засновану на прагненні підтримувати вартість гривні на стабільному рівні і уникати різких стрибків. Цієї мети можна досягти за допомогою:

  • торгів на міжбанківському ринку;
  • контролю експортно-імпортних операцій та валютних транзакцій;
  • емісії грошової маси в обіг;
  • підвищення / зниження облікової ставки.

Використовуючи один або декілька з перерахованих вище інструментів, ЦБ вдається захищати національний грошовий знак. Також НБУ щодня оголошує офіційний курс, а решта банків вже на його основі виставляють власні пропозиції для населення.

Також курс валют в Хмельницькому в банках формується на основі:

  1. Політичної обстановки. Тут є багато складових. Наприклад, при нестабільній ситуації в країні, зміни в законах і наявності конфліктів на міжнародній арені курс починає скакати. Також такі умови призводять до невпевненості населення в завтрашньому дні, тому все різко починають купувати інвалюту, щоб зберегти свої накопичення. Це призводить до стрімкого зростання попиту, за рахунок чого гривня знецінюється ще більше.
  2. Макроекономічних індикаторів. Вони можуть як позитивно, так і негативно відбитися на ціні місцевої валюти. При зростанні ВВП, зниженні інфляції та позитивному сальдо торгового балансу вона зміцнюється. А, наприклад, при підвищенні рівня безробіття, дефіцит бюджету і зростанні зовнішнього боргу вона девальвується.

Де краще обміняти валюту в Хмельницькому

курс у банках Хмельницького

Найчастіше банки роблять велику націнку, ніж обмінні пункти. Тому в компанії Money 24 Хмельницький міняти гроші набагато вигідніше. Тим більше, що у нас ви можете заздалегідь зафіксувати ставку в режимі онлайн, а потім протягом півгодини прийти і забрати гроші.
Також звертайтеся до нас, якщо потрібно:

  • оформити переказ грошей в будь-яку точку світу;
  • провести операцію з електронною валютою;
  • обміняти старі купюри на нові;
  • вивчити аналітику і дізнатися свіжі новини.

Ми завжди раді допомогти вам з оптовим роздрібним обміном валют. А нашим постійним клієнтам гарантовані пільгові умови співпраці.

Схожі публікації
Чи варто обмінювати валюту на чорному ринку в Хмельницькому? Поради від Money 24
Чи варто обмінювати валюту на чорному ринку в Хмельницькому? Поради від Money 24
5 November 2020

У гонитві за заробітком перед обміном валюти кожен житель Хмельницького ретельно аналізує пропозиції від різних банків і обмінних пунктів. Всім ...